islamiSanat.net Eserlerinin Kullanım ve Telif Şartları


ÜCRETSİZ KULLANIM:
Aşağıdaki dört durumda eserlerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yalnız eserlerimiz üzerinden Artislamic veya islamiSanat imzamızı veya logomuzu "kesinlikle" silmemelisiniz veya görünmeyecek hale getirmemelisiniz. Bütün kullanımlarda telif bilgimiz eserin üzerinde görülmelidir.
1- Kendi bilgisayarınızda duvar kağıdı olarak.
2- Öğrenci veya öğretmen iseniz ödevlerinizde veya derslerinizde.
3- İnsanları iyiliğe veya İslam dinine davet amacıyla, şahsi olarak, kişilere hitaben. (Kurumlar eserlerimizi genele dağıtım ve baskı yapmak istiyorlarsa önce bizimle irtibata geçmeli ve cevabımızı beklemelidirler.)
4- Facebook ve benzeri sitelerdeki sayfalarınızda veya kendi sitenizde paylaşım amacıyla en fazla 5 eserimizi ücretsiz kullanabilirsiniz.

TELİF ÜCRETİ GEREKTİREN KULLANIMLAR:
Orta kişisel kullanım:
Aşağıdaki durumlarda 5 TL'lik telif kullanım ücreti ödeyiniz: (Bu durumlarda da eserlerimiz üzerinden logomuzu silmeyiniz.)
1- Bir tane eserimizi bastırarak evinize tablo olarak asacaksanız.
2- Web sitenizde 5 taneden fazla eserimizi (en fazla 15'e kadar) kullanacaksanız.
3- TİCARİ (para kazanma) AMAÇLI OLMAYAN, herhangi bir tasarım, proje, slayt veya videonuzda 5 taneden fazla eserimizi (en fazla 15'e kadar) kullanacaksanız. (Eserlerimizi ticari yönü bulunan herhangi bir çalışmada kullanmak istiyorsanız, kullanmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz ve bilgi vererek bizden cevap bekleyiniz.)
*- Yukarıdaki üç durumdan birinde eserimiz üzerinden logomuzu kaldırmak isterseniz 10 katı fazla telif ücreti ödeyiniz (5x10=50 TL).

Büyük kişisel kullanım:
Aşağıdaki durumlarda 20 TL'lik telif kullanım ücreti ödeyiniz: (Bu durumlarda da eserlerimiz üzerinden logomuzu silmeyiniz.)
1- Bir tane eserimizi bastırarak iş yerinize tablo olarak asacaksanız.
2- Web sitenizde 15 taneden fazla eserimizi (en fazla 30'a kadar) kullanacaksanız. (30 taneden fazla eserimizi herhangi bir şekilde, herhangi bir çalışmada kullanmak istiyorsanız, kullanmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz ve bilgi vererek bizden cevap bekleyiniz.)
3- TİCARİ (para kazanma) AMAÇLI OLMAYAN, herhangi bir tasarım, proje, slayt veya videonuzda 15 taneden fazla eserimizi (en fazla 30'a kadar) kullanacaksanız. (30 taneden fazla eserimizi herhangi bir şekilde, herhangi bir çalışmada kullanmak istiyorsanız VEYA eserlerimizi ticari yönü bulunan herhangi bir çalışmada kullanmak istiyorsanız, kullanmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz ve bilgi vererek bizden cevap bekleyiniz.)
*- Yukarıdaki üç durumdan birinde eserimiz üzerinden logomuzu kaldırmak isterseniz 10 katı fazla telif ücreti ödeyiniz (20x10=200 TL).

Baskı işleri:
1- Bir eserimizi -logomuzu silmeden- broşür, takvim, promosyon, reklam, kitap, dergi veya gazetede basmak istiyorsanız HER BİR ESER İÇİN 25 TL telif kullanım ücreti ödeyiniz ve nerede basılacağını bize bildiriniz.
2- Bir eserimizden -logomuzu silerek- broşür, takvim, promosyon, reklam, kitap, dergi veya gazetede basmak istiyorsanız HER BİR ESER İÇİN 100 TL telif kullanım ücreti ödeyiniz ve nerede basılacağını bize bildiriniz. Eserimizin konulduğu sayfanın sizce uygun bir yerine ufak ama okunabilir bir font ile "Resim © Artislamic.com" yazınız.

YASAK OLAN KULLANIMLAR:
1- Eserlerimiz başkalarına satmak, gelir ve menfaat elde etmek amacıyla kullanılamaz.
2- Eserlerimiz yukarıdaki "TELİF ÜCRETİ GEREKTİREN" durumlar için ödeme yapmadan önce kullanılamaz.
Bu tür kullanım yapan kişi ve kurumlara karşı her türlü hukukî tazminat ve tedbir için kanuni mercilere başvuruda bulunulacaktır.

Durumunuza uyan seçenek için ödemenizi buradan güvenli Paypal ödeme sistemi ile TL olarak yapabilirsiniz:

- Sitemizin Bütün Bölümlerini Her Sayfada Bulunan Aşağıdaki Bağlantıları Kullanarak Gezebilirsiniz -
E-kart ve Duvar Kağıtları Site Ana Sayfası 3 Boyutlu Allah (cc) Lafızları
Çiçek Resimleri Allah'ın 99 İsmi (Esmâ'ul Hüsnâ) 3 Boyutlu Hz. Muhammed (sav) İsimleri
Manzara Fotoğrafları Klasik Hat Sergisi 1 | 2 | 3 | 4 | 3 Boyutlu Besmele Çizimleri
Dijital Motifler Sergisi 2 Boyutlu Çeşitli Çizimler 3 Boyutlu Kelime-i Tevhidler
Türk Bayrağı ve M.Akif Ersoy Eserleri İslami E-kart ve Duvar Kağıtları 3 Boyutlu Çeşitli Çizimler
40 Hadis-i Şerif Eseri Projesi - - - Gençler İçin Seçme 40 Hadis Metni
RAMAZAN ÖZEL SAYFALARIMIZ
Ramazan Özel E-Tebrik Kartları Ramazan Özel Eserleri Slayt Gösterisi İngilizce-Arapça Slayt Gösterisi
Çiçek Resimleri Sergisi: | Versiyon I | - | Versiyon II         | - |         Mobil Duvar Kağıdı Çiçek Resimleri: | Versiyon I | - | Versiyon II
Pembe Güller Kırmızı Güller Beyaz Güller Sarı Güller Karma Güller Kırmızı Laleler Beyaz Laleler Sarı-Kırmızı Lale Karma Laleler Çuha Çiçekleri
Hercai Menekşe Afrika Menekşesi Kırmızı Sardunya Pembe Sardunya Katmer Sardunya Karma Sardunya Begonyalar Mine Çiçekleri Açelyalar Papatyalar
Yıldız Çiçekleri Sümbül-Ortanca Nilüfer-Petunya Küpe-Cam Güzeli Karanfil-Gelincik Gündüz Sefası Zambak 1 - 2 - 3 Karma Çiçekler-1 Karma Çiçekler-2 Karma Çiçekler-3
- Manzara Fotoğrafları Kısmının Alt Sayfaları -
Boğaz Asya Boğaz Avrupa Eminönü Karaköy Beşiktaş Ortaköy Üsküdar Bursa Karadeniz
İstanbul Civarı Sultan Ahmet Beyazıt Fatih Harem Yalova Gaziantep Mekke Medine
- Diğer Linkler -
Site Haritası E-posta - Bize Ulaşın Ziyaretçi Mesajları
Hizmetlerimiz Hakkımızda | Sitemize Link Vermek | - | Sitemize Reklam Vermek |
- Dil Seçimi ve Sitede Arama -
Arabic - Bulgarian - Chinese - Croatian - Czech - Danish - Dutch - English - Filipino - Finnish - French - German - Greek - Hebrew - Hindi - Indonesian - Italian - Japanese - Korean - Latvian - Lithuanian - Norwegian - Polish - Portuguese - Romanian - Russian - Serbian - Slovak - Slovenian - Spanish - Swedish - Turkish - Ukranian - Vietnamese - Türkçe Karakterleri Kapat


REKLAM ALANI